Vieta

Puikiai išvystyta Lazdynėliai Pictures infrastruktūra užtikrina kasdienį komfortą

„Lazdynėliai Pictures“ herojams – viskas, kad gyventų, patogiai bei stilingai: ir gamtos dovanos šalia, ir miesto dūzgės ne už kalnų.
Čia ypatingai patogi, išvystyta infrastruktūra ir susisiekimas. Visai šalia esantis Vakarinis aplinkkelis padės greitai pasiekti Vilniaus centrą, o didžioji scena – miesto centras – vos už 13 min. automobiliu. Visgi, jei savo karietą, limuziną ar harley norėsis palikti namuose – ne problema. Artimiausia autobusų stotelė vos už poros minučių lengvai žingsniuojant.
Kulinarines herojų užgaidas ir pagrindinius poreikius padės įgyvendinti vos už 3 minučių pėsčiomis, įsikūrusi „Maxima“, o jei Jūsų scenai prireiks naujų dekoracijų, baldų ar užuolaidų – mažiau nei per 10 min. automobiliu pasieksite „Nordika“, „Ikea“ ar „Senukai“.
Namie šėlsta būsimos pasaulinės žvaigždės ir ikonos? Jų kasdieniu ugdymu galės pasirūpinti visai netoliese įsikūrę darželiai ir mokyklos.

  • Pačių mažiausių, vos už 700 m lauks lopšelis-darželis „Rudnosiukas".
  • Šiek tiek ūgtelėjusiems toddler‘iamas skirtas darželis „Karalių pasaka", įsikūręs vos už 850 m.
  •  Pradinukus per 8 min. automobiliu nuvešite iki „Žėručio" pradinės mokyklos.
  • Vyresnėlius, Vilniaus „Ąžuolo" progimnazija ar Vilniaus „Minties" gimnazija pasitiks vos po 6 min. kelionės automobiliu.

Čia, tikra atgaiva kūnui ir sielai, nes kur bepasisuksi, ten miškai, pušynai ir gamtos stebuklai. Kvartalas iš Rytų-Pietryčių pusės ribojasi su Bukčių mišku, kuriame patogūs takai ilgiems romantiškiems pasivaikščiojimams ar pabėgiojimams, o gaivinanti Neris teka vos už kelių šimtų metrų. Beje, jei turite augintinį, galėsite ne tik vaikščioti tvarkingais takeliais, o ir pasisukę link Šiaurinėje pusėje esančio Lazdynėlių miško, atrasti didelę aptvertą šunų aikštelę, kurioje galėsite mokyti šunelį, katiną ar šešką gerų manierų.
Žvaigždžių atostogos kurorte jau suplanuotos? Keliaukite iš „Lazdynėliai Pictures“ ir vos per 10 min. automobiliu pasieksite pirmąjį jų tašką – Vilniaus oro uostą. O jei atokvėpio minutei rinksitės vietines pramogas, „Užutrakio dvaras“ ir legendiniai kibinai vos už 30 min. skriejant keturiais ratais.
Čia, pagalvota apie viską, tad jei pajusite pirmuosius žvaigždžių ligos ar peršalimo simptomus – Lazdynų universitetinė ligoninė vos už 2 km.

Parašykite mums

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Susisiekite - pasikalbėsime