Privalumai

Unikali gamta mieste

„Lazdynėliai Pictures“ butai gamtoje su miesto privalumais. Vieta, kur pailsi siela ir gimsta naujos idėjos. Nuostabi Lietuvos sostinė užburia ne tik spalvinga ir išskirtine architektūra, bet ir kerinčia žaluma - „Lazdynėliai Pictures“ butai yra idealioje vietoje – namai čia lyg privatus gamtos kampelis - apsuptas didžiausio Vilniuje Bukčių miško parko, Neries upės, Pušų parko – ypatinga aplinka, kurioje gera.

Laisvalaikio ir poilsio erdvės

Privatumo ir jaukumo kombinacija - privati „Lazdynėliai Pictures“ teritorija bus apželdinta skirtingais augalais – ideali integracija su gamta.

Privačioje daugiabučių teritorijoje su kameromis, numatytos laisvalaikio ir poilsio erdvės vaikams ir suaugusiems - žaidimų aikštelės, sporto su treniruokliais zona – aplinka, kurią vertina kokybę mylintis žmonės.

Išvystyta infrastruktūra

Sparčiai besivystančiame viename geriausių Vilniaus mikrorajonų „Lazdynėliai Pictures“ gyventojai ras viską, ko reikia patogiam gyvenimui. Mėgstantiems sportuoti Lazdynėliai puikiai žinomi dėl šiuolaikiško, inovatyvaus Lazdynų baseino. Viskas, ko reikia šeimai - darželiai, mokyklos, Lazdynų ligoninė ir poliklinika, o iki artimiausios parduotuvės vos minutė laiko pėstute. Turintys augintinių galės būti ramūs - mėgstantiems keliauti gali būti naudingas Šunų viešbutis su veterinarijos klinika, SPA paslaugomis ir net baseinu. Didžiausi prekybos tinklai ir specializuotos maisto parduotuvės (Maxima, Rimi, Iki, Pepco, ir kt.)


 

Išskirtinė lokacija

Apsupta gamtos gėrybių. Nuo ramybe dvelkiančios žalumos ir atpalaiduojančių pasivaikščiojimo takelių iki spalvingo ir triukšmingo miesto – suderinome dvi aktyviems žmonėms aktualias gyvenimo sferas.

Gamtos unikalumas: „Lazdynėliai Pictures“ yra puikioje lokacijoje – visai šalia Neries upės ir Bukčių miško, taip šalia, kad pušų šakos glosto butų langus ir fasadus, taip suteikiant dar daugiau jaukumo.

Patogus susisiekimas: itin aktualu tiems, kurie nori gyventi gamtoje, šalia pušų ir upės, o tuo pačiu ieškantiems galimybės būti mieste  - unikali vieta, nes Vilniaus centrą ir senamiestį pasieksite vos per 10 min. automobiliu.

Ši lokacija ypač patraukli dirbantiems biuruose šalia aplinkkelio arba dažnai keliaujantiems po Lietuvą, vykstantiems į komandiruotes, nes susisiekimas su Vilniaus oro uostu ypač patogus. Šis būstas puiki vieta ir šiuo metu gyvenantiems Lazdynuose arba šalia jų ir ieškantiems kitos gyvenamosios vietos.
 

Projekto vystytojas

„Orner“ - vystytojas, turintis aiškią veiklos filosofiją, didelį dėmesį skiria unikaliai projekto koncepcijai, investuoja į kokybę ir nuolat ieško efektyviausių sprendimų, teikiančių didžiausią vertę klientams ir miestui. Už gyvenimą be rutinos ir namus be nuobodulio!

Parašykite mums

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Neįtikėtinas pasiūlymas – nuolaidos net iki 23 340 Eur! | Registruokitės į atvirų durų dienas