Apie
projektą

Įsivaizduokite: pasigirsta mėgstamiausios Jūsų muzikos takelis ir tyliai skleidžiasi pagrindinės scenos uždanga... Sveiki, atvykę į „Lazdynėliai Pictures“ gyvenimo filmo premjerą.
Lazdynėliai įkvepia. Pradėti naują gyvenimo etapą.
Arba tęsti tai, kas jau sėkmingai pradėta.
Keisti atsibodusius įpročius.
Arba daugiau laiko skirti mėgstamiems.
Kurti planus ir juos įgyvendinti.
Auginti vaikus. Arba gėles. Arba vaikus ir gėles.
Įsigyti augintinį.
Arba parasparnį ir irklentę!
„Lazdynėliai Pictures“ įkvepią gyventi geriausią gyvenimą. Panašiai kaip kine. Tik dar įdomiau. Jie laukia tų, kuriems netrūksta idėjų, kurie mėgsta įkvėpti šalia esančius ir patys būti įkvėpti.

 

„Lazdynėlių Pictures“ – ne šiaip gražūs keturaukščiai vienoje iš vaizdingiausių Vilniaus vietų, kurią puošia Bukčių miškas bei šalia tekanti Neris. Tai požiūris, polėkis ir gyvenimo būdas.
Kokie bus „Lazdynėliai Pictures“?  Tokie kaip ir pagrindiniai mūsų namų gyventojai – tikri, kūrybiški, charizmatiški, smagūs, veiklūs herojai, turintys išskirtinį požiūrį į gyvenimą.
Tik 3 stilingi A+ klasės, aplinką tausojantys keturaukščiai gamtos apsupty, adresu: Lietaus g. 7, Vilnius. 204 butai – nuo 27 m2 iki 63 m2. Moderniai sutvarkyta aplinka, poilsio, sporto ir vaikų žaidimų aikštelės, 183 vietų požeminis ir 21 vietų antžeminis parking‘ai, elektromobilių įkrovimo stotelės, 44 dviračių stovėjimo vietos ir dar daug visko, kas džiugina bei kuria komfortą.
Pažadam, mūsų projekto būstuose kiekvieną seriją gyvensi ne kaip antraplanis aktorius, o kaip pagrindinis filmo herojus.
Kuriame bute kursi naujus gyvenimo epizodus?

Parašykite mums

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Susisiekite - pasikalbėsime